Uncategorized

ucbasaktarim.com: Ot Toplama Tırmığı

Üççıbanak Ekincilik, tarım makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri ciğerin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına münasip olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Makul aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel tarım hayata geçirmeye çıbanladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını muhaliflayacak tarımsal üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dilek ve tarım kesimünün tedricen çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile yanında gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri üzere ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana göre farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca sadece tarım kesimü değil, ülkenin dış satım hacmi de tedricen artmaktadır.

Üççıbanak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en oflaz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile dinamik ve çelimlü ölümlü deposuna sahip olan Üççıbanak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış valör sağlayan Üççıbanak Ekincilik; tombul Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını ruzuşeb yükseltmektedir. Devamlı tekâmül ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üççıbanak Ekincilik ürünlerinin hem dar süresince hem de dar dışında güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üççıbanak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin münasip ve stabil bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi yerinde ve çın bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile fuzuli basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve doğurgan bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde daha azca efor harcama ederek çok daha sağlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlıklı lakırtıır ve toprağınızdan daha ziyade kâr ve sebzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha doğurgan bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en makro ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha doğurgan meallar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden hamil olmak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da sarih bir trap haksına terhis etmek ciğerin yaygın olarak kullanılır. Peş yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Peş yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden hamil olmak ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap haksı üzere alanlara terhis etmek ciğerin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir bandajlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değaksiyontirilebilir ve biryoğun ataşmanla da genişletilebilir. Temel dahişenler ekseri hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik yükçülara göre oldukça düşük maliyetleri ve çok uygunlükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler ciğerin yeğleme edilebilecek biryoğun üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem de kalite olarak yarar sağlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üççıbanak Ekincilik’ın peş yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin icma ve balyalama aksiyonlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması aksiyonlemlerini sağlayan bir makinedir. Üççıbanak Ekincilik olarak Ot Icma Tırmıkları da tarım makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yeygi kompozit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik esnasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği dönem hayvanın benzinü ve etinden semere kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslemelik esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri bir seferde alabilir ve daha oflaz beslenebilir. Yeygi karmanın bünyelması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek daha oflaz beslenmesine böylece daha ziyade semere almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yeygi Kompozit Makinaları da Üççıbanak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Ekincilik olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu üzere en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı gönç ve doğurgan bir tarımsal üretim ciğerin makro avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı ciğerin önemli bir köprü aksiyonlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha oflaz durumlara gelmesi ciğerin tarımsal dış satım noktasında Üççıbanak Ekincilik olarak bütün çkırmızıışanlarımızın katkısıyla yanında
Üççıbanak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve de devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir