Uncategorized

Sondakikam.com.tr yasalara uygun

Sondakikam.com.tr genel ağ salık sitesi yayında,son zaman karınerikleri,gündem haberleri,evetşamdan magazine onlarca kategori ile asıl gündemi uyma yazar okurlarına sunan salık sitesi,son zaman haberleri okurlarına sunuyor.

Son An Haberler Sebep Önemli ?

Son zaman gelişmeleri ülke gündeminin yoğunluğundan dolayı önemlidir.Sondakikam.com.tr olarak siz değerli ziyaretçilerimizin uyma etmiş olduğu karınerikleri sizler karınin düzenliyor,aralıkştırıyor ve sitemizde yayınlıyoruz.

SonDakikam.Com.Tr çav Sitesi Yayında !

Son dakikam olarak cihan ve Türkiye gündemindeki haberleri hızlı tarafsız dürüst ve kredili bir şekilde siz değerli ziyaretçilerimizin takdirine sunuyor,tarafsız olarak gündem maddelerini sizlere aktarıyoruz.

Son Dakikam Millî çav Sitesi !

Asıl gündem ilkeleriyle hazırlanan,ana debiı uyma buyurmak yerine kitlesine özgü habercilik anlayışı ile asıl gündem maddelerini okurlarına sunan salık sitesidir.Yanlışsız,tarafsız ilkeli salık yapmayı kendine esas edinmiştir.Dünten günümüze gelen yayıncılık tecrübesi ile sondakikam ailesi,siz değerli ziyaretçilerimizin fikirleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

Özgün Tarafsız Haberler !

Sondakikam meraklı editörleri ile sizlere gündem haberlerini en son karınerikleri ilk sizin duymanızı katkısızlamayı lakinçlayan yeni ev salık karınerik platformudur.Gündem haberleri,siyaset haberleri,iktisat haberleri,yöresel haberler,cihan haberleri,magazin haberleri marifet haberleri ve ömür haberleri kategorileri ile siz değerli ziyaretçilerimizin şimdiki bili ve haberlere ulaşmanızı lakinçlar.

Son Dakikam Servisleri !

Sondakikam.com. sitesinin ücretsiz servisleri ortada canlı döviz kuru,canlı tv izlem,namaz vakitleri,lig puan durumları,Emtialar,âlem durumları,borsalar bulunmaktadır.Sondakikam.com.tr adresinden tüm servislerimize ücretsiz bir şekilde ulaşıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sondakikam.com.tr Ne Partinin ?

Sondakikam.com.tr ailesi olarak tarafsızlık ilkemiz ile sizlere şimdiki haberleri tarafsız dürüst ve kredili bir şekilde ulaştırmayı lakinçlamaktayız.

Ne Bünyeyoruz?

Türkiye’bile ve dünyada meydana gelen vakalar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz yoluyla uyma ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine denli her görev ile müntesip salık okuyabilirsiniz. Görüşmeçilere, son 10 günün tüm haberleri ortamında konuya için arama yapmacık olanağı sunmaktayız. Bu arama, kelime ve müntesip bazlı, yapmacık zeka ile desteklenmiş asıl bir salık arama sayfasıdır.

Yasalara %100 Akla yatkın

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 normal olarak yapıt yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü salık, suret, bili, dayanıklı; telif hakkı sahiplerinden makaslamaklı müsaade darılmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabahleyin saatlerinde yayınladığımız sütun salık özetlerinde ise, salt haberin başlığı ve giriş cümlesine görev verilmekte, haberin tam metnini küfretmek isteyen görüşmeçilerimiz müntesip gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Son Dakikam, Türkiye’nin en çok görüşmeçi kayran sitelerinden biridir. Sitede verilen programlar ve salık sunumlarıyla Türkiye’nin gündemine damga vuran Son Dakikam hatının sahibi düşkünlük ediliyor.

Umumi Ahlaka ve Hititğe Akla yatkın Habercilik !

Erkli Şinas Türk milletinin umumi sağtöreına normal etik ve tarafsız salık anlayışını benimseyen sondakikam.com.tr ailesi yapıt yazgıına sondakikam.com.tr olarak devam ediyor.Sizlere en normal mevsuk ve tarafsız haberleri otokton ve yabancı salık organlarındaki en önemli gündem maddelerini sunmayı gayeliyor.

Sondakikam.com.tr Kesinlikle Kuruldu !

Kuruluş hedefleri olarak ülkemizin yerleşmeına yardımda bulunmayı lakinçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi otokton ve yabancı yapıt organlarında en kırnak şekilde oyun etmeyi lakinçlamaktadır.
Sondakikam.com.tr salık sitemizin tüm hakları saklıdır. Harf, salık, suret, röportaj kabil her türlü dâhilğinin tüm telif hakları sondakikam.com.tr salık sitemize aittir. çav sitemizde görev kayran tamam makaslamaklar, materyaller, resimler, seda dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün karınerik ve çallıkışmalarımız, tasavvur ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

Ürettiğimiz karınerikler ve salık ajanslarımızdan aldığımız salık ve vesair görseller ticari olarak rastgele bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, bileğalışveriştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve pınar belirtilmeksizin kopyalama ve kullanmaı kuruluşlamaz.
çav sitemiz sondakikam.com.tr bile harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikam.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, rastgele bir hin bileğalışverişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların tekbirinden mesuliyetli bileğildir.

Siyaset Haberleri !

Ülkemizde devam fail ağır siyasi gündemi yakından uyma yazar,sizlere mevsuk olanı ve görünenden ziyade hadise ve durumların perde arkasını aktarmayı lakinçlayan sondakikam.com.tr sizlere en kırnak haberleri arz etmek karınin var gücüyle çallıkışıyor.Akp,mhp,chp,düzgün kelepir,mutluluk partisi,ve otokton bir çok siyasetçinin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Iktisat Haberleri !

Kur dalgalanmaları değerli fiyatları dolar fiyatları minimum ücret son durumu ve bir çok gelişmeyi sitemizden haydi haydi uyma edebilirsiniz.

Magazin Haberleri

Ünlüler dünyasının sondakika gelişmeleri,yeni vizyona girecek olan filmler,kim nerde ne yapmış son zaman gündemleri sondakikam.com.tr’bile…

Son Dakikam ! Hızlı Güvenilir Tarafsız Haberler….

Son Dakikam
Son Dakika Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir