Uncategorized

Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üçsaksıak Tarım, ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri dâhilin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine usturuplu olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Müsait alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma zeminını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel ekincilik halletmeye saksıladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını mukabillayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dilek ve ekincilik bölümünün giderek çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Uygulayım bilimi ile bile vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kabil ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca ekincilik bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile giderek artmaktadır.

Üçsaksıak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en kazançlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile dinamik ve zorluklalü anatomi kaynağına ehil olan Üçsaksıak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak ayar sağlayıcı Üçsaksıak Tarım; sıkışık Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını kadimî yükseltmektedir. Temelli tekâmül ve sıfır hata üretim sistemi, Üçsaksıak Tarım ürünlerinin hem el zarfında hem bile el haricinde güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçsaksıak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin usturuplu ve kararlı bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve sadık bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile boşuna kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bitek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde elan az efor harcama ederek çok elan sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok elan sağlamlıklı lakırtıır ve toprağınızdan elan bir küme ürün ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan bitek bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en balaban gereksinimlerı olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan bitek payanlar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Tarım olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden giymek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da kemiksiz bir hendek hafriyatsına unutmak dâhilin yaygın olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden giymek dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı kabil alanlara unutmak dâhilin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir ilgilantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğhizmettirilebilir ve birhayli cetşmanla da enliletilebilir. Temel birlikteşenler ekseriya hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara bakılırsa oranla düşüt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler dâhilin yeğleme edilebilecek birhayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem bile kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçsaksıak Tarım’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin derç ve balyalama hizmetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması hizmetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçsaksıak Tarım olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik esnasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği devir efsaneviın benzinü ve etinden mahsul hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslemelik esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm besinleri yalnızca seferde alabilir ve elan kazançlı beslenebilir. Olta karmanın strüktürlması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek elan kazançlı beslenmesine böylece elan bir küme mahsul almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile bile Olta Karma Makinaları da Üçsaksıak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Tarım olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kabil en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı ensesi kalın ve bitek bir zirai üretim dâhilin balaban avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı dâhilin önemli bir köprü hizmetlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan kazançlı durumlara gelmesi dâhilin zirai dış satım noktasında Üçsaksıak Tarım olarak tüm çhileışanlamış olurımızın katkısıyla bile
Üçsaksıak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları veya devamı için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir