Uncategorized

MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan sona muhaliflayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten genel ağ sitesi üzerinden ait bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat fail infaz yevmi yüzlerce zaman dinlenerek iz simaünde İslamiyet’in henüz hızlı teşhisnmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından bünyelarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde emlak haricinde yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak emlak haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelam ettiriyor. Eserin bu denli dokunaklı olduğu bilindiği dâhilin infaz ve özge dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya gelmek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren infaz elhak görülmeye fehamet. İnternet sitesi baştan sona taşınabilir uyuma malik ve bir çok yabancı dilde görev verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi geceli gündüzlü vüruttirilmekte ve kullanıma henüz makul bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan curcunalı artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde temsil edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Ruz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insan hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Zati infaz marketlerden bakmış olduğunız zaman uygulamanın noktaının ve indirilme tartıının ne denli yüksek bulunduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında elhak anlı şanlı bir iş çıihtiyarp insanlara en hayırlı şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir