Uncategorized

Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi sinein bir kıta bileğil ansızın lüks hekimin icazetı gerekir ve esenlik oturmuş raporuna ister duyulur. Gebelik içinde takip edeni meydana getirilen bebeğin sakatlık ya da his ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kadar durumlarda terapotik kazıma (otama fakatçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşme durumu gözlenir. Kürtaj teamüllemi esnasında Genel duyum yitimi ya da Dernekevi duyum yitimi uygulanır. Kişi Genel anesteziye allıkınacak ise muamele öncesi 4 zaman kadar oral çalımı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kazımaı ise ya da önceden strüktürlmış sezaryen ile doğumu varsa Genel duyum yitimi ile kazıma strüktürlır. Münhasıran kişinin eskiden yapmış oldurmış başüstüneğu kürtajları varsa ya da alışılagelen doğum eylemi gerçekleştirilmiş ise Dernekevi duyum yitimi strüktürlabilir. Dernekevi duyum yitimi Anestezi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel çarelar ile uyuşturulur. Genel duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) tarz ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı tarafından strüktürlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Araştırma ve rahim (uterus) strüktürsı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an kadar sürer. Dernekevi duyum yitimi ile 15 an kadar, Genel duyum yitimi ile 30 an kadar sonra özlük hane zeminına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak fakatçlı Hekim tarafından çarelar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra özlük Denetçi fakatçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son pare tarihi bakımından legal başüstüneğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma legal tahliye ya da kazıma denilmektedir. Yasalar ile alakadar bu muamele yalnızca nisa doğum uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve züğürt ortada duyurulmayan kalmaktadır. Gebede ağır bir hastalık bulunan ise ve aylı kalma durumu özlük sinein riziko oluşturuyor ise ya da gebelik içinde zararlı olan münhasıran kendisinin kullanmakta ıztırari kılındığı çarelar var ise kişiye terapotik kazıma (otama fakatçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir